Україна, 01004, Київ, вул. Шовковична 42-44 +380 (44) 490 12 77

Про ОСГ

Архівна компанія ОСГ — перша Архівна компанія в Україні та СНД

ОСГ займає провідні позиції архівного ринку в Україні та країнах СНД. Ми маємо більше ніж 50 років досвіду роботи. У 1998 році ми відкрили першу компанію з надання послуг зберігання документів на території СНД. Для своїх клієнтів ми надаємо послуги зберігання та управління документами, архівної обробки, сканування документів, конфіденційного знищення документів, підготовки документів до державного зберігання та багато інших послуг, які допомагають нашим клієнтам зростати. Тисячі компаній з усіх сфер бізнесу зберігають свої документи в Архівах ОСГ, ефективно та безпечно управляють своєю інформацією та захищають свої дані, використовуючи послуги ОСГ.

Оперативність як ціль та Сила знань допомагають створювати Геніальні рішення для Вас

Дізнайтеся більше про можливості, які піднімуть вашу компанію на новий операційний рівень.

 • Оперативність
  Оперативність
 • Сила
  Сила
 • Геніальність
  Геніальність
Втілюй мрії сьогодні

Чому ОСГ це правильний вибір для Вас?

Рішення ОСГ засновані на інноваціях, знаннях, відкритості, цілісності та цінності. Зробіть правильний вибір працювати з ОСГ сьогодні, щоб вже зараз скористатися Геніальними рішеннями, які ми підготували для Вас.

Найбільший досвід в галузі архівного зберігання

50-річний досвід зберігання та управління документами на світовому ринку дозволив нам зрозуміти процеси та складнощі індустрії Вашого бізнесу. Найбільший досвід надання послуг в Україні допомагає нам забезпечити надійні рішення точно в строк та в рамках бюджету Клієнта.

Краща архівна технологія

ОСГ уклала ексклюзивні договори з провідними технологічними компаніями. Спеціально для Ваших завдань, використовуючи сучасні технології, набутий досвід, знання та практики роботи з документами, ми пропонуємо унікальні рішення, які допоможуть Вам рухатися вперед ще швидше.

Професійні архівісти

ОСГ ретельно відбирають співробітників, найпрофесійніших та цілеспрямованих. Наші висококваліфіковані архівісти виростили цілу команду фахівців. Можете бути впевнені: Ваші документи в надійних руках.

Міжнародні стандарти

ОСГ — заслужений член міжнародної асоціації PRISM. Ми встановили високі міжнародні стандарти в області роботи з документами, безпеки та конфіденційності.

Найкращі центри зберігання

ОСГ мають мережу сучасних, професійних архівних сховищ документів, розташованих по всій Україні. Більшість з них - класу А. Ми інвестуємо в краще устаткування, і завдяки цьому можемо запропонувати Вам архівні послуги високої якості.

Найбільша регіональна мережа

У компанії ОСГ 36 центрів зберігання документів по всій території Росії, Україні, Казахстану, Білорусі та Вірменії. ОСГ — єдина компанія в СНД з такою розвиненою регіональною мережею.
Історія компанії

Зверніться до ОСГ Україна вже сьогодні

Втілюйте свої мрії! Зателефонуйте консультанту: +380 (44) 490 12 77

  Дякуємо! Ваше повідомлення було успішно надіслано. Ми відповімо вам найближчим часом.
  ОСГ Рекордз Менеджмент Україна +380 (44) 490 12 77.