Україна, 01004, Київ, вул. Шовковична 42-44 +380 (44) 490 12 77

Зберігання магнітних стрічок і жорстких дисків

Зберігання резервних накопичувачів за межами офісу означає, що Ви захищені від втрати даних в результаті форс-мажорних ситуацій, які можуть виникнути у Вашому офісі — повінь, займання, вторгнення грабіжників та інше.
ОСГ розміщує Ваші жорсткі диски на зберігання в спеціальне сховище для магнітних носіїв. Магнітне сховище витримує вплив високих температур — в нашому сховищі Ваші носії захищені навіть від дії вогню.
У сховищі підтримується температура, яка рекомендована для зберігання магнітних носіїв. Касети та диски розміщуються на спеціальних полицях горизонтально. Усередині сховища Ваші носії захищені від розмагнічування.
У магнітному сховищі ОСГ Ваші носії захищені від ушкодження в результаті труб, що протекли, батарей, підвищеної вологості приміщення або випадкового намочування внаслідок необережного поводження з касетами.
Магнітне сховище розташоване усередині стратегічного об'єкту ОСГ, доступ до якого суворо контролюється. Забезпечується фізична охорона об'єкту, система відеоспостереження та сувора пропускна система доступу до сховища.
Згідно Вашого замовлення або у відповідності до погодженого з Вами розкладу, касети і жорсткі диски кур'єри ОСГ доставлять до Вас для перезапису даних, а потім повернуть їх назад. Касети та диски кур'єри ОСГ розміщують у спеціальних протиударних кейсах, дані захищені на усіх етапах.
На кожен жорсткий диск, магнітну стрічку та касету наклеюється унікальний штрих-код, який співробітники ОСГ сканують на кожному кроці переміщення: від моменту прийняття касети у Вашому офісі до моменту розміщення її в магнітному сховищі ОСГ. Ми завжди знаємо, де Ваші носії і легко доставимо їх для реплікації даних.
Усередині кімнати підтримується постійна температура, яка необхідна для збереження даних, усі магнітні носії розміщені на спеціальних полицях і зберігаються у вертикальному стані. Носії усередині кімнати захищені від дії прямих сонячних променів і високих температур. Касети усередині кімнати повністю захищені від розмагнічування та ушкодження.
Замовити розрахунок вартості

Захищене сховище носіїв резервних копій

Зберігання будь-якої інформації на паперових носіях сьогодні є не лише не сучасним, але і ненадійним. Тому і у повсякденному житті, і в організації компанії для зберігання і передачі інформації переважно використовуються різні магнітні та оптичні носії. Їх безпечне зберігання не менш важливе, ніж надійне зберігання документів. Тому, якщо Ваш IT- відділ використовує магнітні носії для резервного копіювання даних, тоді Вам треба зберігати ці носії в спеціальних сейфових кімнатах для зберігання магнітних носіїв за межами офісу. Це означає, що на випадок пожежі, повені або збою системи Ваші дані можуть бути повністю відновлені. Зберігання жорстких і магнітних дисків та інших носіїв інформації у безпечному сховищі ОСГ забезпечує високий захист носіїв.

Надійне зберігання дисків від ОСГ

Кур'єри ОСГ заберуть Ваші диски з резервною інформацією прямо з Вашого офісу разом з документами, що передаються на зберігання. Вони доставлять диски в ударостійких кейсах в Центр архівного зберігання магнітних накопичувачів інформації, де інформація буде розміщена в сховищах з високим рівнем безпеки. Зберігання жорстких дисків за межами офісу означатиме їх максимальну захищеність від вибухів, пожеж, повені, магнітних полів, вологи і крадіжки. Якщо у Вас в офісі виникнуть проблеми, ОСГ поверне Ваші диски, щоб Ви змогли відновити дані в найкоротші терміни, тим самим зменшуючи до мінімуму негативні наслідки.

Окрім зберігання магнітних носіїв та жорстких дисків, ОСГ також надає рішення для Вашого Плану ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Зробити запит вартості зараз

Як працює зберігання магнітних плівок та жорстких дисків

1.

Надішліть замовлення
У i-Архіві зробіть замовлення для передачі на зберігання магнітних стрічок в касетне сховище ОСГ. i-Архів — Ваша зручна система для замовлення передачі носіїв в ОСГ і доставки їх в офіс для перезапису даних.

2.

Передайте магнітні стрічки
Кур'єри ОСГ розміщують Ваші магнітні стрічки в спеціальні кейси для транспортування магнітних носіїв. Кожна касета штрих-кодується, співробітники ОСГ сканують штрих-код, дані про передані носії потрапляють в i-Архів. Ви можете відстежувати статус переміщення Ваших стрічок самостійно через i-Архів.

3.

Зберігайте безпечно
Ваші магнітні стрічки переміщені в сховище ОСГ. Тут вони зберігаються на спеціальних полицях у вертикальному стані. У сховищі підтримується рекомендована температура, стіни сховища витримують натиск вогню, облаштування сховища та система кондиціонування захищають стрічки від вологості. Дані захищені.

4.

Відновлюйте дані легко
У випадку якщо Вам знадобляться Ваші магнітні стрічки для відновлення даних, ОСГ терміново доставить їх Вам. Після усунення аварії передайте магнітні стрічки назад на зберігання в ОСГ з тими ж, або оновленими даними.

5.

Знищуйте дані конфіденційно
Коли Вам необхідно знищити дані, які зберігаються на жорстких дисках та інших носіях інформації, — наприклад, комп'ютерах, телефонах, ноутбуках, flash-картах — просто замовте послугу конфіденційного знищення оргтехніки в ОСГ.

6.

Копіюйте дані ще легше
Використовуйте сучасну систему резервного копіювання даних від ОСГ — IT-Архів. IT-Архів дозволяє Вам налаштувати гнучку систему копіювання даних, з урахуванням потужності Вашого каналу передачі даних, повністю з сервера або навіть з певних комп'ютерів на захищені сервера ОСГ. Дані копіюються на сервери в зашифрованому виді, ключ до розшифровки є тільки у Вас.
Направити запит зараз

Корисні посилання щодо зберігання магнітних плівок і жорстких дисків

Сайт ОСГ надає відвідувачам можливість досконально вивчити питання управління документами та інформацією. Використовуйте посилання або відвідайте наш розділ Посібники та відео.

Дізнайтеся більше про компанію

Зверніться до ОСГ Україна вже сьогодні

Втілюйте свої мрії! Зателефонуйте консультанту: +380 (44) 490 12 77

    Дякуємо! Ваше повідомлення було успішно надіслано. Ми відповімо вам найближчим часом.
    ОСГ Рекордз Менеджмент Україна +380 (44) 490 12 77.