Україна, 01004, Київ, вул. Шовковична 42-44 +380 (44) 490 12 77

Управління документообігом

Документи надходять та проходять усі стадії узгодження та підписання за сценарієм, який підготували для Вас професіонали із забезпечення документаційного управління.
Документи проходять усі етапи узгодження швидко, Ви встановлюєте терміни роботи з документом на кожному етапі, легко контролюєте та управляєте ними.
Усі документи в наявності та в чітко встановленому місці. Ваші партнери таі клієнти швидко отримують свої екземпляри документів, впевнені в їх збереженні і Вашому професіоналізмі.
Для Вас ми створимо індивідуальну систему руху документів, яка буде Вашим цінним помічником. Швидкість та ефективність Ваших процесів зростає, Ваші співробітники щасливі працювати легко і роблять ще більше, клієнти отримують кращий сервіс, а партнери — надійних колег.
Звільніться від паперових документів максимально — для Вас ми організовуємо систему документообігу з віддаленою канцелярією. Враховуючи типи документів, що надходять до Вас та процесів Вашої компанії, ми розробимо алгоритми, згідно до яких ОСГ отримуватиме, сортуватиме, створюватиме е-Архів та формуватиме професійний Архів документів для Вас. Ваш офіс — вільний! Ваша компанія — працює ще швидше!
Використовуйте рішення ОСГ, щоб отримувати інформацію з документів, що створені та знаходяться у будь-якій точці України швидко та в потрібному Вам місці. ОСГ збере та відсканує документи з будь-якого офісу в Україні, і вже через деякий час Ви зможете працювати з інформацією в е-Архіві.
Замовити розрахунок вартості

Автоматизація та ведення документообігу

Бажаєте підвищити продуктивність своєї компанії? Тоді розпочніть з реорганізації та автоматизації своєї системи документообігу. Сучасна система ведення кадрового діловодства на підприємстві із залученням інноваційних технологій може значно підвищити продуктивність Вашої компанії. Фахівці ОСГ проаналізують Вашу діючу систему та вдосконалять її, що надасть Вам конкурентні переваги.

Автоматизація документообігу на підприємстві

Для успішного впровадження автоматизації документообігу в компанії, ОСГ проводить комплексні діагностичні роботи. В ході робіт ми вивчаємо канали надходження інформації до Вашої компанії, причини та способи створення документації, методи передачі інформації усередині компанії та за її межі, нормативні терміни виконання внутрішніх приписів, необхідні елементи обробки документації, а також забезпечуємо зберігання документів згідно із термінами та нормами, встановленими законодавством.

Це дослідження допомагає виявити помилки роботи з документацією, які гальмують основні робочі процеси. Усунувши помилки, ми визначимо напрями подальшої роботи, що гарантує успішне управління документами, тобто і бізнесом. Зробити запит вартості зараз

Організація документообігу на підприємстві. Високотехнологічні рішення

Результати аналізу заносяться у спеціальний звіт, в якому запропоновані індивідуальні рішення для автоматизації Вашого архіву. Результатом впровадження цих рішень стають: швидка обробка документів, гарантована безпека даних та усунення помилок у зберіганні документів та їх обробці. Ваш персонал отримує розширені можливості роботи, а ефективне ведення діловодства, завдяки автоматизації, сприяє підвищенню продуктивності.

Нова оптимізація документообігу на підприємстві

Після затвердження, ОСГ складає графік переходу на нову систему. Наші фахівці працюють цілодобово, що забезпечує плавний своєчасний перехід. Усе це доповнюється підтримкою, яку здатний надати тільки лідер у своїй галузі.

ОСГ проводить семінари для Ваших співробітників, щоб вони змогли зрозуміти та оцінити, як легко та ефективно працюватиме нова система. На семінарах ми демонструємо, як автоматизація документообігу сприятливо позначається на функціонуванні усього підприємства, включаючи адміністративний відділ, відділ кадрів, бухгалтерію, відділ по роботі з клієнтами, відділ продажів та інші. Зробити запит вартості зараз

Як здійснюється управління документообігом

1.

Визначення типів документів
Враховуючи власний багаторічний досвід роботи ми вивчили які документи використовуються в кожній бізнес індустрії. Ми надамо Вам список типів документів та алгоритми їх руху, розглянемо разом з Вами, а Ви оберете кращий сценарій для досягнення Вашого успіху.

2.

Впровадження нового документообігу
Ваші документи управляються за новим, ефективним сценарієм руху документів. Створення та надходження документів, обробка документів та направлення їх до потрібного департаменту, терміни роботи з документом на кожному етапі, транспортування документів між архівом і офісами, зберігання документів - усі ці процеси створені спеціально для Вас з використанням геніальних рішень, створених професіоналами і застосуванням інноваційних технологій.

3.

Масштабування
Використайте геніальні рішення ОСГ для усіх офісів та підрозділів Вашої компанії в Україні та країнах СНД. Телефонуйте прямо зараз і ми потурбуємося про документи Вашої організації в якому б місті вони не були створені, створимо електронний архів документів, захистимо конфіденційну інформацію, збережемо документи на термін, встановлений законом.
Направити запит зараз

Корисні посилання щодо управління документообігом

Сайт ОСГ надає відвідувачам можливість досконально вивчити питання управління документами та інформацією. Використовуйте посилання або відвідайте наш розділ Посібники та відео

Дізнайтеся більше про компанію

Зверніться до ОСГ Україна вже сьогодні

Втілюйте свої мрії! Зателефонуйте консультанту: +380 (44) 490 12 77

    Дякуємо! Ваше повідомлення було успішно надіслано. Ми відповімо вам найближчим часом.
    ОСГ Рекордз Менеджмент Україна +380 (44) 490 12 77.