Україна, 01004, Київ, вул. Шовковична 42-44 +380 (44) 490 12 77

IT-Архів: хмарне зберігання документів компанії

Заплануйте резервне копіювання усієї мережі або окремих груп пристроїв. Встановіть час копіювання даних за своїм графіком. Ви також можете встановлювати терміни зберігання і отримувати повідомлення про успішні завершення через e-mail.
IT-Архів виконує реплікацію мінімального обсягу даних резервних копій, скорочуючи потребу у потужності каналу передачі даних. Ви також можете встановити обмеження використання потужності каналу на власний розсуд.
Резервне копіювання оцінює файли (включаючи відкриті документи) на зміни за малими блоками інформації. Замість передачі цілого файлу, відправляються тільки змінені блоки.
Ви мінімізуєте ризик втрати даних, зберігаючи їх резервну копію за межами Вашого офісу. В ОСГ дані дублюються на різні сервери, розташовані в різних дата-центрах.
Вам більше не треба турбуватися про збереження і місце для магнітних носіїв. Все, що Вам потрібно для швидкого відновлення даних — мати доступ до інтернету.
Усі дані шифруються у момент копіювання і вже в зашифрованому виді потрапляють до дата-центру, що повністю захищає їх від прочитування під час передачі і зберігання.
Просто увійдіть до свого облікового запису онлайн з будь-якого місця, з будь-якого пристрою, та оберіть період, за який Вам треба відновити дані.
Замовити розрахунок вартості

IT-Архів: хмарне зберігання документів компанії

Щодня компанії створюють нові дані, наприклад електронні повідомлення, рахунки, звіти і договори. Збереження цих даних — постійна турбота ІТ-спеціалістів. Але що буде, якщо Ваше комп'ютерне обладнання Вас підведе, ноутбук вкрадуть, або файли зникнуть у результаті зараження вірусом або хакерської атаки? І що робити, якщо Ваші архівні стрічки будуть пошкоджені в результаті повені або пожежі? Повна втрата даних може мати колосальні наслідки. Комплексна система резервного копіювання даних допоможе уникнути виникнення подібної екстреної та вкрай небажаної ситуації.

Забезпечте повний захист

IT-Архів — це інноваційна технологія, що здійснює безперервне кодування і передачу даних в режимі реального часу на спеціальний сервер ОСГ. Процес резервного копіювання інформації здійснюється неймовірно швидко і повністю автоматизований. Це повне рішення, яке можна включити в План ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій будь-якого сучасного IT-відділу. Зробити запит вартості зараз

Сервер: легко налаштувати та використовувати

ОСГ надає сервер, а Вам залишається тільки встановити зрозуміле програмне забезпечення на свій ноутбук або робочу станцію. ПО розроблено компанією i-365, дочірньою компанією Seagate і світовим лідером з розробки технологій безпечного резервного копіювання даних. ПО може функціонувати на будь-якій кількості комп'ютерів, не залежить від розташування і сумісне з різними операційними системами, у тому числі Windows, Unix, Linux і Apple.

Завдяки регіональній технологічній співпраці ОСГ та i-365 наші клієнти отримують ексклюзивний доступ до цієї інноваційної технології, що дозволяє робити не лише резервне копіювання, але і відновлення усіх розміщених даних.

Просте налаштування сервера резервного копіювання дозволяє встановити час і частоту створення резервних копій, а також термін зберігання даних. Ви можете створити копію усього свого архіву за лічені хвилини, і кожна операція підтверджується звітом. Завдяки можливості безперервного резервного копіювання файлів неспокійні дні і безсонні ночі будуть у минулому.

Швидше за стрічки

IT-Архів відрізняється інтелектуальним підходом до обробки даних і швидкістю автоматичного резервного копіювання. Адаптивна технологія швидкого сканування Delta Pro™ перевіряє файли (у тому числі відкриті документи) на наявність змін невеликих блоків даних. Замість того, щоб відправляти увесь файл, система відправляє блоки, що тільки змінилися. Вона також оптимізує їх, що значно знижує обсяг інформації, що передається, тим самим істотно прискорюючи резервне копіювання інформації. Цей процес здійснюється значно швидше, ніж при копіюванні на традиційні стрічки. Завдяки IT-Архіву Ви захищені від дублікатів вже наявних даних, інтелектуальна система розпізнавання дозволяє створювати тільки одну резервну копію кожного файлу. Зменшення місця зберігання, що займається значно підвищує ефективність і забезпечує чистоту архіву.

Отримайте безкоштовну пробну версію прямо зараз і самостійно оцініть її численні переваги.

Кодування для забезпечення максимальної безпеки

Усі дані кодуються до того, як вони вийдуть за межі Вашої мережі, внаслідок чого неможливо прочитати їх в процесі передачі і зберігання. Резервне копіювання файлів здійснюватиметься тільки після того, як Ви оберете алгоритм кодування на власний розсуд: AES 128/256b, DES 56/112b або Blowfish 56/128b. ОСГ використовує протокол SSL для встановлення зашифрованого з'єднання з сервером (аналогічна технологія застосовується в онлайн-банкінгу для забезпечення конфіденційності даних). Ви можете не лише здійснити резервне копіювання, але і відновити дані за допомогою унікального коду безпеки, створеного Вами в процесі налаштування. Ніхто окрім Вас не має доступу до Вашого коду, навіть ОСГ.

Безпека зберігання забезпечена ОСГ

Резервне копіювання даних створює необхідну інформацію на сервері, що розташований в спеціально створеному для цих цілей центрі обробки даних ОСГ. Посилена безпека забезпечується завдяки цілодобовій охороні, поліпшеній системі виявлення займань, системі клімат-контролю, безпеці інтернет-з'єднання та аварійному електропостачанню. Крім того, Ви застраховані від втрати інформації на випадок пожежі або надзвичайних ситуацій у Вашому офісі, тому що дані знаходяться за його межами. Зробити запит вартості зараз

Як працює хмарне зберігання документів компанії

1.

Налаштування клієнт-програми
Після того, як Ви вирішили створити зручну схему копіювання за допомогою ОСГ, на Ваш сервер встановлюється клієнт-програма Evault Soft Agent з різними програмними модулями на вибір. Після налаштування програмного агента, Ви переходите на сторінку входу в систему IT-Архів, куди входите під своїми обліковими даними.

2.

Налаштування схеми і графіку копіювання
IT-Архів — гнучка і зручна система. Ви налаштовуєте процес копіювання так, як зручно для Вас і Вашої роботи. Визначте обсяг копіювання — це можуть бути усі сервери компанії, окремий сервер, дані з групи комп'ютерів або конкретного устаткування. Встановіть час і періодичність копіювання даних.

3.

Вкажіть вид копіювання
Будьте спокійні за ефективність Вашого сервера. Підтримка технології Seagate Evault максимально скорочує потребу в потужності каналу передачі даних. При налаштуванні копіювання просто вкажіть час найменшого завантаження сервера для копіювання, задайте оптимальний для Вас параметр потужності каналу передачі даних і зазначте будь-який вид резервної копії: повне копіювання, диференціальне або інкрементне копіювання даних.

4.

Шифрування даних
Інформація, що копіюється з Ваших серверів доступна тільки Вам. Алгоритм шифрування AST гарантує захист даних і при їх передачі, і при їх зберіганні. Дані шифруються до моменту завантаження на сервер ОСГ, розшифровка можлива тільки уповноваженому Вами персоналу.

5.

Відновлення даних
У випадку якщо Вам знадобиться відновити дані, Ви заходите в систему IT-Архів під власним логіном та паролем, і обираєте за який період і з яких серверів дані Вам необхідно відновити. З IT-Архівом Ваші дані повністю захищені від вогню, повені, фізичного ушкодження жорстких дисків — скопійовані дані дублюються на різні сервери, розташовані в різних дата-центрах. Усі сервери ОСГ знаходяться в Україні, що повністю відповідає вимогам українського законодавства.

6.

Підтримка професіоналів
Запросіть фахівців ОСГ для демонстрації роботи IT-Архіву і встановіть собі цю частину комплексу трьох архівів від ОСГ, яка надасть Вам відчуття безпеки за Ваші дані. Налаштуйте IT-Архів за Вашими параметрами та вирушайте у відпустку, або починайте ще більше проектів — Ваші електронні дані надійно захищені. Для Вас також забезпечуємо технічну підтримку.
Направити запит зараз

Корисні посилання щодо зберігання документів компанії в хмарі

Сайт ОСГ надає відвідувачам можливість досконально вивчити питання управління документами та інформацією. Використовуйте посилання або відвідайте наш розділ Посібники та відео.

Дізнайтеся більше про компанію

Зверніться до ОСГ Україна вже сьогодні

Втілюйте свої мрії! Зателефонуйте консультанту: +380 (44) 490 12 77

    Дякуємо! Ваше повідомлення було успішно надіслано. Ми відповімо вам найближчим часом.
    ОСГ Рекордз Менеджмент Україна +380 (44) 490 12 77.