Україна, 01004, Київ, вул. Шовковична 42-44 +380 (44) 490 12 77

i-Архів: інтелектуальний архів

i-Архів — потужний інструмент, який удосконалює Ваш процес управління документами та інформацією. Переваги від продуктивності зроблять Вашу компанію більш конкурентоздатною.
Передайте управління і зберігання документів на аутсорсинг. i-Архів — професійна система з управління документацією, дозволить Вам легко, швидко, безпечно і ефективно управляти документами, скорочуючи витрати на обслуговування архіву усередині компанії, навчання співробітників, створенні структури документообігу. Все більша кількість компаній користується аутсорсинговими послугами для підвищення ефективності.
Зберігайте конфіденційність документів і даних у безпечному сховищі. Закон зобов'язує Вас захищати клієнтські дані, фінансову і юридичну інформацію, а також дані з особового складу.
ОСГ надасть Вам експертні рекомендації по термінам зберігання документів, комплектуванню архіву, опису документів та їх обробки. Наші кваліфіковані архівісти мають багаторічний досвід роботи, у тому числі і з державними установами.
Управляйте документами легко за допомогою i-Архіву: замовляйте доставку документів в офіс, сканування документів, конфіденційне знищення, створення електронного архіву та інші професійні архівні послуги для ефективної роботи організації.
Почати працювати з i-Архівом легко, інтерфейс системи зручний. Ви та Ваші співробітники легко почнете одразу використовувати геніальне рішення i- Архів у своїй щоденній роботі.
ОСГ — лідер архівної галузі в Україні. Високі міжнародні стандарти, досвід роботи в сфері, розвинена мережа в Україні робить ОСГ вибором №1.
Замовити розрахунок вартості

i-Архів

Ваш архів займає багато простору, потребує значних витрат на обслуговування, а документи важко знайти? Самий час приєднатися до технології сучасного інтелектуального архіву, щоб прискорити документообіг в офісі, знизити витрати на приміщення, скоротити марне витрачання часу співробітників, відмовитися від закупівлі нового обладнання і канцелярського приладдя для забезпечення зберігання документів і розвиватися у своїй сфері швидше, зручніше, технологічніше. Сучасні системи зберігання в ОСГ допомагають також забезпечити конфіденційність даних, що містяться у Ваших документах, тим самим захищаючи Вашу справу.

Робота в i-Архіві

Приєднавшись до технології i-Архів, Ви передаєте паперові документи на зберігання в ОСГ. У професійному архівному сховищі документів співробітники ОСГ піклуються про все: про укомплектовування, індексування, транспортування та безпосередньо — конфіденційне зберігання документів. Інформація про кожен документ — його місцезнаходження або пересування — реєструється на кожному етапі переміщення документів і зберігається у базі даних RSSQL. Ми завжди точно знаємо де знаходяться Ваші короби та файли з документами. Передаючи документи на зберігання за допомогою технології i-Архів, Ви легко управляєте документами, економите на утриманні персоналу і обладнанні для обслуговування архіву, забезпечуєте собі роботу в сучасному, вільному від паперових документів офісі.

Ми підтримуємо гнучку систему розрахунку вартості створення нового інтелектуального архіву для клієнтів. Незалежно від масштабів завдання, ми впевнені в успішній співпраці і гарантуємо висококласний сервіс.

ОСГ має власний автомобільний парк. Перевеземо Ваш архів документів в професійні архівні сховища ОСГ надійно та безпечно. Автомобільний парк ОСГ обладнаний автомобілями з підтримкою потрібної температури для історично важливих документів. При прийомі документів співробітники ОСГ упакують документи в спеціальні архівні короби, зареєструють кожну одиницю зберігання та Ви одразу побачите статус знаходження документів у Вашому i-Архіві. Зробити запит вартості зараз

У будь-якому місці на будь-якому пристрої

Залиште у минулому пошуки документу в офісі між колегами і відділами. Рухайтеся вперед разом з ОСГ. Тепер Вам більше не доведеться витрачати багато часу на пошук потрібного документу по усій офісній системі обліку або направляти запити колегам з інших відділів. Тепер у Вас є цілодобовий доступ в i-Архів, а з якого пристрою в нього заходити і знаходити файли одним клацанням миші — вирішувати Вам. (див. Інтерфейс i-Архіву)

Ви швидко побачите, як підвищилася продуктивність роботи Ваших співробітників.

Пошук за ключовими словами і швидке відновлення

Функція пошуку за ключовими словами, передбачена в i-Архіві, дозволяє Вам шукати файли, що містять певні згадки. Якщо Вам потрібні оригінали, просто оформіть онлайн-замовлення. Технологія штрих-кодів дозволяє оперативно визначати розташування, а кур'єрам ОСГ доставляти документацію у Ваш офіс. Кожна дія реєструється, тому Ви завжди знаєте, де знаходиться кожен файл і хто останній використав його. Перейшовши на i-Архів, Вам більше ніколи не доведеться турбуватися про те, що Ваші співробітники звільняються або йдуть у відпустку.

Замовлення скан-копій документів

Співробітники ОСГ оцифрують паперові документи і збережуть їх у потрібному для Вас форматі в e-Архіві, що дозволить прискорити доступ до скан-образів документів у будь-який час, з будь-якого пристрою. Безпека передачі даних забезпечує використання SSL протоколу, який дозволяє з'єднання пристрою і сервера тільки у разі, якщо сертифікат сервера відповідає світовим стандартам. Такий протокол SSL широко використовують банки, наприклад, у своїх платіжних системах.

Надійність зберігання документів

Системи забезпечення безпеки, протипожежного захисту і клімат-контролю сховищ ОСГ організовані на найвищому рівні. Технологія знеособленого зберігання документів, процеси реєстрації, контролю і управління документами усередині архіву є частиною професійної системи конфіденційного зберігання документів.

Ми успішно працюємо і забезпечуємо висококласний сервіс для державних і комерційних організацій, лідерів в області роздрібної торгівлі, телекомунікацій, туристичного бізнесу, банківського сектора, сфери послуг та нафтової промисловості. Ви можете бути впевнені, що ми знайдемо саме те рішення, яке ідеально підійде для Вашої компанії.

Насолоджуйтеся перевагами

Вітаємо, Ваша робота з документами побудована тепер на новому — професійному рівні! Ви маєте вільний від паперів офіс — використовуйте вільне місце для свого успіху! Ви звільнили час від пошуку документів — будь-який з тисяч документів знаходите легко за допомогою інтелектуальної системи i-Архів і професійного опису документів. Ви спокійні за збереження документів і конфіденційність даних, і дотримуєтеся численних вимог законодавства про зберігання, облік, управління, надання документів.
Зробити запит вартості зараз

Як працює i-Архів

1.

Отримайте експертний висновок
Архівіст ОСГ приїде до Вас у погоджений час, щоб визначити типи існуючих у Вас документів, об'єм Вашого архіву і розповісти Вам які архівні роботи необхідно виконати над документами перед передачею їх на зберігання. ОСГ — експерт управління документами і ми точно знаємо як побудувати роботу з Вашими документами, щоб перетворити їх на професійний архів, який принесе успіх Вам і Вашому бізнесу.

2.

Передайте документи в ОСГ
Після оцінки Ваших документів, за Вашим замовленням, співробітники ОСГ упакують документи в спеціальні архівні короби, і кур'єри перевезуть документи в спеціально обладнані Центри обробки даних для архівної обробки, опису і сканування документів.

3.

Зберігайте ваші документи професійно
Після обробки документів та їх упаковки в архівні короби — створені спеціально для транспортування і зберігання документів - ми переміщуємо документи в професійне архівне сховище ОСГ.

4.

Управляйте своїм архівом легко
Ваші документи систематизовані, упаковані та розміщені в архівних сховищах ОСГ. З нашою допомогою Ваші документи перетворилися на структурований архів, яким легко управляти через інтелектуальну систему i-Архів. Ви замовляєте доставку документів з архіву в офіс і оформлюєте передачу документів в архів, замовляєте послуги архівної обробки для Ваших документів, або отримання скан-копії будь-якого документу з будь-якого архівного короба, який знаходиться на зберіганні в ОСГ.

5.

Отримайте впевненість
У своєму кабінеті інтелектуального архіву — i-Архів — Ви можете подивитися статус виконання Вашого замовлення, перевірити які архівні короби знаходяться в архіві, а які за Вашим замовленням доставлені Вам до офісу, подивитися та внести опис коробам, які Ви передаєте на зберігання в ОСГ. Ми рекомендуємо Вам скласти професійний опис документів, використовуючи досвід та знання наших архівістів — для максимально зручної та простої роботи з Вашими документами.

6.

Масштабуйте можливості
Підключіть Ваші регіональні офіси та підрозділи до інтелектуальної системи управління документів i-Архів. i-Архів налаштуємо для користувачів Вашої організації відповідно до політики безпеки та ієрархії доступу до документів усередині Вашої компанії. Наприклад, документи відділу кадрів будуть доступні для замовлення тільки співробітникам кадрового департаменту, а документи по закупівлям — бухгалтерії та відділу закупівлі.
Направити запит зараз

Корисні посилання по послузі i-Архів

Сайт ОСГ надає відвідувачам можливість досконально вивчити питання управління документами та інформацією. Використовуйте посилання або відвідайте наш розділ Посібники та відео.

Дізнайтеся більше про компанію

Зверніться до ОСГ Україна вже сьогодні

Втілюйте свої мрії! Зателефонуйте консультанту: +380 (44) 490 12 77

    Дякуємо! Ваше повідомлення було успішно надіслано. Ми відповімо вам найближчим часом.
    ОСГ Рекордз Менеджмент Україна +380 (44) 490 12 77.