Україна, 01004, Київ, вул. Шовковична 42-44 +380 (44) 490 12 77

Архівні послуги

Архівісти ОСГ постійно стежать за змінами архівного законодавства і при виконанні нестандартної архівної обробки отримують рекомендації в Державному архіві України.
ОСГ гарантує Вам дотримання законів, які встановлюють вимоги до управління, зберігання і надання документів у фіскальні та інші наглядові органи.
Архівна обробка надасть Вам точне розуміння про стан Вашого архіву і Ви легко зможете управляти своїми документами.
В результаті архівної обробки Ви отримуєте інформацію про відсутні документи у Вашому архіві, відновлюєте його і більше ніяких втрачених файлів.
Замовити розрахунок вартості

Архівні послуги

Згідно чинного законодавства України та нормативних актів, встановлений чіткий порядок створення, реєстрації, зберігання документів, а так само передачі документів в Центральний державний архів. Цю непросту і трудомістку процедуру має право виконувати тільки дипломований фахівець з архівної справи. Експерти ОСГ мають повну кваліфікацію для ведення усього процесу та надання послуг з архівної обробки документів. Завдяки професійному підходу усі документи подаються вчасно і в повній відповідності із законодавством. Зробити запит вартості зараз

Архівна обробка документів та дотримання законодавства

Експерти ОСГ проведуть комплексну експертизу стану Ваших документів відповідно до нормативних вимог, які стосуються документів, що використовуються саме у Вашій галузі. Професійні архівісти ОСГ проконсультують Вас з приводу того, які документи і впродовж якого терміну необхідно зберігати. Наші співробітники допоможуть Вам провести чітку архівну обробку документів, систематизацію у відповідному порядку та складання іх опису. Ми прибираємо скріпки та скоби та виконуємо архівну палітурку документів. Документації присвоюють код, завіряють, штампують і реєструють від Вашого імені в Державному архіві. Архівна обробка документів, включаючи паперові формальності і листування з представниками органів влади, ведеться ОСГ у суворій відповідності із законодавством. Після закінчення необхідної обробки та реєстрації ОСГ забезпечує зберігання документів в спеціалізованих сховищах. Документи з простроченим терміном зберігання відправляються на конфіденційне знищення.

Перед знищенням необхідно проводити експертизу цінності документів з поаркушевим переглядом та згідно її підсумків складається Акт про виділення до знищення документів з простроченими термінами зберігання встановленого зразка.

Також ОСГ виконує послуги комплексної оцінки Вашого внутрішнього архіву. Фахівці перевіряють умови зберігання, доступність основних документів і ефективність. Ви отримуєте звіт з рекомендаціями.

Що включають в себе архівні послуги

1.

Замовте архівну обробку
Зверніться в ОСГ і замовте архівну обробку Ваших документів. Фахівець ОСГ надасть рекомендації по роботам, які необхідно виконати відносно документального фонду Вашої організації.

2.

Оцінка об'єму архівних робіт
Архівіст ОСГ оцінить об'єм документального фонду Вашої організації, надасть рекомендації про відповідність його вимогам архівного законодавства. А також надасть перелік необхідних робіт з приведення документального фонду в порядок.

3.

Узгодження плану
Ви погоджуєте технічне завдання з архівної обробки, після чого ми погоджуємо з Вами дату початку робіт і термін їх виконання. Зустрічайте Ваш новий архів!
Направити запит зараз

Корисні посилання щодо архівних послуг

Сайт ОСГ надає відвідувачам можливість досконально вивчити питання управління документами та інформацією. Використовуйте посилання або відвідайте наш розділ Посібники та відео.

Дізнайтеся більше про компанію

Зверніться до ОСГ Україна вже сьогодні

Втілюйте свої мрії! Зателефонуйте консультанту: +380 (44) 490 12 77

    Дякуємо! Ваше повідомлення було успішно надіслано. Ми відповімо вам найближчим часом.
    ОСГ Рекордз Менеджмент Україна +380 (44) 490 12 77.